Hľadáme: sprievodca pre lesný klub – JUNIOR

To sa mi páči!

Pripravujeme lesný klub Neškôlka, ktorý bude skvelý nielen vďaka lesu, Draždiaku a peknému interiéru, ale bude inšpiratívnym a príjemným miestom hlavne vďaka sprievodcom – teda ľuďom, ktorí budú denne s deťmi. Preto hľadáme nadšenca – budúceho kolegu, ktorý bude naša krvná skupina 🙂 Nemusí mať za sebou veľké školenia, kurzy ani mať roky skúseností zo škôlky, ale mal by byť rád s deťmi predškolského veku. Malo by mu srdce poskočiť radosťou pri predstave spoločného objavovania tajov prírody vonku s partičkou detí a mal by vedieť s deťmi komunikovať partnersky a s rešpektom. Našli sme ho v tebe? Tak čítaj ďalej 🙂

Do tímu Neškôlky hľadáme sprievodcu, ktorý bude s kolegom denne pracovať s malou skupinkou detí vo veku 3-6 rokov. Bude mať priestor na kreatívnu sebarealizáciu hlavne v prírode, ale aj v interiéri.

Náš budúci kolega/kolegyňa môže mať menej skúseností, ale o to viac nadšenia 🙂 Pátrame po našej krvnej skupine, teda človeku, ktorý:

 • je osobnosť s láskou a rešpektom k deťom,
 • má rád prírodu a verí sile zážitku a zdravému pohybu,
 • má hlavu plnú kreatívnych nápadov,
 • má chuť rozvíjať sa a rásť s nami,
 • vie sa odhodlane a zodpovedne postaviť k výchovným výzvam.

S nami bude mať:

 • ohodnotenie 900 – 1100 €/mesiac na faktúru,
 • možnosť plného alebo menšieho “úväzku”,
 • program s inšpiratívnymi ľuďmi, ktorí vidia svet úplne inak,
 • prácu v prostredí plnom zelene, čistého vzduchu a s dostatkom pohybu,
 • každodennú príležitosť na kreatívne vyžitie sa s deťmi,
 • možnosť práce so sebou samým, so svojimi limitmi, prekonávanie výziev, ktoré je možné reflektovať,
 • sebarozvoj (školenia a stáže v odbore vzdelávania).

Chceš zachrániť svet? Pridaj sa k nám a pomôž nám rozbehnúť projekt, na ktorý mnohí čakali!

Toto sme my

Sme občianske združenie Neškôlka, ktoré spúšťa projekt celodenného programu pre deti vo veku 3-6 rokov – Neškôlku a komunitný klub pre deti vo veku 2-3,5 roka – Neškôločku, ktorý je otvorený 2-3 doobedia v týždni. Filozoficky sú nám blízke lesné kluby a škôlky, využívame prvky Montessori pedagogiky. Máme skúsenosti s prácou v treťom sektore a v Neškôlke chceme vytvoriť komunitné prostredie, kde sa budú môcť rozvíjať aj rodičia a priatelia Neškôlky. Veríme, že príroda je po rodičovskom náručí druhé najlepšie miesto na rast dieťaťa a preto sme vonku kedykoľvek sa dá. Veríme, že každé dieťa môže rásť, keď má na to vytvorené láskyplné a inšpirujúce prostredie. Sme nadšené dvojmamy Pyra a Janka, ktoré zabezpečia administratívnu, finančnú a marketingovú oblasť Neškôlky. Niečo o nás si môžeš prečítať v tomto článku. O našich hodnotách sa dočítaš tu aj tu.


Ako sa prihlásiť?

Aby sme vedeli vyhodnotiť, či sa k sebe hodíme, napíš nám prosím pár vetami odpovede na nasledujúce otázky:

Aká je Tvoja motivácia pridať sa do tímu Neškôlky v tejto roli?

Ako si naposledy riešil/a konflikt medzi dvoma deťmi? Skús byť konkrétna/y

Informácie, ktoré nám pošleš budú mať k dispozícií Pyra a Janka a nebudú po ukončení prijímacieho procesu už žiadnym spôsobom využívané. Zaslaním svojich údajov súhlasíš so spracovaním informácií vo vyššie popísanom rozsahu.

Odpovede prosím pošli na e-mail neskolka.petrzalka@gmail.com

To sa mi páči!